2-poziomowe mieszkania
przestronne poddasza

Powiększamy Twoją przestrzeń!

Wybierz mieszkanie

wygodne rozkłady
od 35 do 96m²

Powiększamy Twoją przestrzeń!

Zapytaj o ofertę

Mieszkania
z dużymi ogrodami

Powiększamy Twoją przestrzeń!

Wybierz mieszkanie

Mieszkania
ogrody, balkony, poddasza

Powiększamy Twoją przestrzeń!

Zapytaj o ofertę

Nasze mieszkania

Z dużymi ogrodami, balkonami lub mieszkania 2-poziomowe z przestronnymi poddaszami.

W ofercie mamy wiele możliwości i rozkładów mieszkań. Zostały stworzone mieszkania na parterze z dużymi ogrodami oraz 2-poziomowe mieszkania z przestronnymi poddaszami. Mamy również mieszkania na pierwszej kondygnacji z komfortowymi balkonami. Niezależnie od tego czy mieszkasz z rodziną czy dopiero planujesz jej założenie, znajdziesz u nas mieszkanie dla siebie. Jeśli potrzebujesz więcej przestrzeni, dużą zaletą jest również możliwość łączenia mieszkań. Kolejnym sporym atutem są nasze duże ogrody, bo aż 153m², twojej własnej dodatkowej przestrzeni, w której miło spędzisz czas z rodziną bądź znajomymi.

Tereny zielone

Atrakcyjne tereny zielone tuż przy inwestycji

Dla szukających oddechu od miejskiego zgiełku, atrakcją będą tereny zielone, które w tej lokalizacji wręcz zapraszają aby wybrać się z całą rodziną na rowerowe wycieczki lub piesze spacery. Gorąco zachęcamy do zamieszkania na osiedlu "Przyjazny Smolec", na którym zdecydowanie znajdziesz chwilę dla siebie oraz dla swojej rodziny.

Lokalizacja

Smolec świetnie skomunikowany z Wrocławiem

W odległości niespełna 3 km znajduje się autostradowa obwodnica Wrocławia, co jest niezaprzeczalnym udogodnieniem komunikacyjnym pozwalającym na bezproblemowe i szybkie dostanie się do Wrocławia jak i również w przypadku dalszych wycieczek - prosty, łatwy i przyjemny wjazd na drogę szybkiego ruchu. Dojazdy do pracy lub wycieczki rodzinne staną się przyjemnością, którą Ty oraz Twoja rodzinna z pewnością docenicie.

Prezentacja

Prezentacja naszej najnowszej inwestycji położonej w Smolcu

Strona inwestycji

Aktualności

Spokojnych Świąt Wielkanocnych

Życzymy by nadchodzące Święta Wielkanocne przyniosły radość, spokój oraz wzajemną życzliwość.
Read More

Targi mieszkaniowe NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE. Stadion Wrocław, 1-2 lutego 2020

Już w najbliższy weekend (1-2 lutego) TARGI NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE na Stadionie Wrocław. Będziemy czekać na Państwa z ofertą...
Read More

Wesołych Świąt

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku wraz z podziękowaniami dla...
Read More

Kontakt

Napisz do nas wiadomość    Biuro sprzedaży

    Biuro Sprzedaży Mieszkań

    ul. Azaliowa 2/3

    55-080 Smolec