Targi mieszkaniowe NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE. Stadion Wrocław, 1-2 lutego 2020

Już w najbliższy weekend (1-2 lutego) TARGI NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE na Stadionie Wrocław. Będziemy czekać na Państwa z ofertą na nasze mieszkania z ogrodami / balkonami / poddaszami. Każdy z Państwa może znaleźć swoje wymarzone M.

Wszystkie rozkłady dostępne do obejrzenia na naszym stoisku S60 na 1 piętrze tuż obok kafejki. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, odpowiemy na wszystkie pytania i chętnie doradzimy. Wstęp na targi nie wymaga wcześniejszej rezerwacji i jest bezpłatny.

Jak zwykle nie zabraknie również ofert banków i pośredników finansowych. Będzie można skorzystać z porad się w sprawach technicznych dotyczących odbiorów mieszkań oraz prawnych takie jak umowy deweloperskie, jak i aranżacji wnętrz.

Dzieciom, które wraz z rodzicami przyjdą na Targi profesjonalną opiekę zapewni firma Agencja Projekcja.

Wstęp na targi jest bezpłatny.

  • 1 luty w godzinach 10:00 – 17:00
  • 2 luty w godzinach 10:00 – 16:00

Dojazd:

Dojazd samochodem – kierowcy spoza Wrocławia najszybciej na Stadion Wrocław dostaną się zjeżdżając z dróg dojazdowych na Autostradową Obwodnicę Wrocławia, a następnie zjazdem na STADION WROCŁAW. Czeka tam BEZPŁATNY PARKING, który pomieści tysiące samochodów. Aby wjechać na parking należy kierować się do wjazdu A i B.

 

  • Dojazd komunikacją miejską:
    Tramwaje: 3, 10, 20, 31Autobusy: 103, 128, 403, 435

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *