Targi mieszkaniowe NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE. Stadion Wrocław, 7-8 września 2019

 • Serdecznie zapraszamy wszystkich na targi NOWY DOM NOWE MIESZKANIE, które odbędą się 7-8 września na Stadionie we Wrocławiu, przy al. Śląskiej 1.To specjalna, jubileuszowa X edycja targów. Również nasz udział jest wyjątkowy, gdyż będziemy mogli zaprezentować ofertę na mieszkania z kolejnego, nowego budynku naszej inwestycji.Nie zabraknie także ofert banków i pośredników finansowych. Będzie można skorzystać z porad się w sprawach technicznych dotyczących odbiorów mieszkań, prawnych takie jak umowy deweloperskie, jak i aranżacji wnętrz.

  Jak co rok dla osób, które wypełnia ankietę targową, czekać będą miłe niespodzianki. Dzieciom, które wraz z rodzicami przyjdą na Targi profesjonalną opiekę zapewni firma Agencja Projekcja.

  Wiele osób zadaje sobie pytanie – czy to dobry czas na zakup mieszkania? Wysokie ceny nieruchomości, wciąż jeszcze tanie kredyty mieszkaniowe oraz niskie stopy procentowe ciągle dyktują sprzedaż na wysokim poziomie. Trwają dyskusje specjalistów jak długo obecna sytuacja się utrzyma. Aktualnie ceny mieszkań rosną wolniej niż na początku tego roku, ale dobra koniunktura w Polsce, wciąż rosnące ceny materiałów oraz koszty pracy wykonawców (co wiąże się z brakiem pracowników) zdecydowanie sprzyjają utrzymywaniu się trendu wzrostowego.

  W naszej ofercie znajdą Państwo mieszkania z ogrodami, dwupoziomowe z przestronnymi poddaszami oraz mieszkania z dużymi przeszkleniami i balkonami.

  Wstęp na targi jest bezpłatny.

  • 7 września w godzinach 10:00 – 17:00
  • 8 września w godzinach 10:00 – 16:00

  Dojazd:

  • Dojazd samochodem – kierowcy spoza Wrocławia najszybciej na Stadion Wrocław dostaną się zjeżdżając z dróg dojazdowych na Autostradową Obwodnicę Wrocławia, a następnie zjazdem na STADION WROCŁAW. Czeka tam BEZPŁATNY PARKING, który pomieści tysiące samochodów. Aby wjechać na parking należy kierować się do wjazdu A i B.
  • Dojazd komunikacją miejską:

  Tramwaje: 3, 10, 20, 31

  Autobusy: 103, 128, 403, 435

   

   

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *